Индукционен котлон една зона, HKN-ICF35D
Индукционен котлон с една зона с вграден електронен таймер (120 минути).
Защита от прегряване и цифров контролен панел с джойстик.
Моделът работи на 13 нива на нагряване (от 400 до 3500 W), в температурен диапазон от 60 до 280 °C.
Импулсното нагряване спира, когато температурата е настроена на 140 °C или нивото на мощност е настроено на 1500W.
Корпусът е изработен от неръждаема стомана.
Размери: 328/396/110 мм
Мощност: 3,5 kW/230V.